• info@rainbow.cz

Princip

1 Wet Dust Can’t Fly® (Mokrý prach nelétá)

Rainbow používá vodu, nejmocnější živel Matky přírody, k zadržení špíny a zápachu a vrací do prostředí vaší domácnosti pouze přírodně čistý, vodou promytý vzduch.

2 Dvakrát čistější

Tento unikátní vodní separační systém zadrží 99,997% (váhově) typické domácí špíny. Zbývající mikroskopické částečky zachytí náš neutralizující filtrační systém HEPA. Tato kombinace obou systémů odstraní téměř 100% špíny a kontaminujících látek.

3 Motor Hurricane™

S technologií spínaného reluktančního pohonu má náš výkonný bezuhlíkový motor Hurricane™ sílu zvládnout i ty nejtěžší úkoly a jeho životnost je neomezená.

4 Ovládání na dosah ruky

Celý systém řídí počítač v horní části Rainbow, zajišťující jednoduchou obsluhu. Ovládací prvky jsou promyšleně umístěny na ergonomickém držadle a umožňují přesné ovládání elektrických přídavných zařízení.

5 Rychlé připojování

Vyměnit nástavce a přídavná zařízení nebylo nikdy tak jednoduché. Úklid se stává zábavou.

6 Snadný pohyb

Rainbow vás bude následovat z místnosti do místnosti, jezdí na lehce ovladatelném podvozku. Pogumovaný nárazník zabraňuje poškození stěn a nábytku.

7 LED osvětlení

Systém LED LIGHT osvětluje cestu a zajišťuje, že vám neunikne ani smítko.

8 Čištění ode zdi ke zdi

Výkonný otáčivý válec, jenž je součástí elektrického kartáče, zlikviduje nečistoty, chlupy domácích miláčků a drobečky. Rotující kartáče dosáhnou i na těžce dostupné zbytky nečistot podél podlahových lišt. Pogumovaný nárazník chrání stěny a nábytek před poškozením.